KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatintetsning 11922085
nr 1192 2085
Sixten Haage
(1926-2021), Sverige
Akvatintetsning, Sixten Haage (f. 1926), Sverige. Signerad, daterad -80, numrerad 112/375, Motivet: 39x34 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:47:11
2/7 18:37:11
2/7 18:40:10
Sixten Haage
Läs mer om Sixten Haage